http://www.tebyan12.net/wp-content/uploads/2013/08/f9bhkgv8p0q1huye0lc.jpg


طبقه بندی: حضرت مهدی (عج)، 

تاریخ : شنبه 30 آذر 1392 | 11:00 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
نظام جمهورى اسلامى اساساً در اعتراض به استكبار پدید آمده است؛ انقلاب در اعتراض به استكبار و عوامل استكبار در ایران به‌وجود آمد و بر این اساس تشكیل شد، رشد پیدا كرد، قوى شد، منطق استكبار را به چالش كشید. [استكبار] نمیتواند تحمّل كند، مگر وقتى كه مأیوس بشود. ملّت ایران، جوانان ایران، فعّالان ایران، كسانى‌كه به هر دلیلى ولو به دلیلى غیراسلامى به میهنشان و خاكشان عقیده دارند، باید كارى كنند كه این یأس در دشمن به‌وجود بیاید؛ دشمن را باید مأیوس كرد.۱۳۹۲/۰۸/۲۹

تاریخ : جمعه 29 آذر 1392 | 12:09 ق.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات

بسمه تعالی

اساس مشکل در دنیای اسلام،آمریکاست.حضور مستکبرین و مستعمرین در دنیای اسلام،همیشه بیشترین و بزرگترین ضربه را به هویت اسلامی و مردمی ملت ها زده.از شرق دنیای اسلام بگیرید،از اندونزی و مالزی و هند ، تا برسید به آفریقا؛همه جا حضور مستعمران بوده است که ملت ها را ضعبف کرده ، خون آنها را گرفته ارادهایشان را تضعیف کرده.امروز آن مستکبر و مستعمر،آمریکاست؛بقیه در حاشیه اند.حضور آمریکا بزرگترین مشکل است.گفت:«وجودک ذنب لایقاس بها ذنب». از همه ی بدبختی های دنیای اسلام بزرگتر، امروز حضور آمریکاست؛این را باید علاج کرد.باید آمریکا را از عرصه دور کرد،او را تضعیف کرد.خوشبختانه ضعیف هم شده اند.آمریکای امروز ، آمریکای بیست سال قبل و سی سال قبل نیست.آمریکا امروز بشدت ضعیف شده است.این را باید نگه داشت.نباید نا امید بود.(بیانات رهبر)

آمریکا به دنبال سلطه ی خود بر جهان و منافع نامشروع خود در هر نقطه از این کره ی خاکی است.تلاش می کند یکه تاز عرصه قدرت و زر و زور باشد و در راه همین هدف شوم خود از هیچ کار ظالمانه و وحشیانه ای دست بر نمی دارد و تنها مانع مستحکم جلوی راه خود را اسلام می بیند تنها عامل بازدارنده چیرگی بر جهان را کشور های اسلامی می داند.چون اسلام با سلطه مخالف است؛با وابستگی ملت ها به قدرت های بیگانه مخالف است؛با عقب ماندگی علمی و عملی-که سالیان متمادی بر کشور های اسلامی تحمیل کردند- مخالف است؛با تقلید ملتها وکورکورانه به دیگران نگاه کردن مخالف است؛با سازش و سر تسلیم فرو آوردن مقابل استکبار مخالف است.

آمریکا این مسائل را می داند و تمام تلاش خود را برای به زانو در آوردن اسلام به عرصه می آورد؛از نیروی نظامی و اشغال صریح گرفته تا پروژه های اسلام هراسی و تبلیغات ضد اسلامی؛از سازماندهی گروه های تروریستی تا گسترش ابزار های فساد اخلاقی و تخریب روحیه و اخلاق جوانان مسلمان؛از تحریم ها و فشار های مستکبرانه تا تکثیر و ترویج مواد مخدر؛از بر انگیختن نخوت های قومی و تعصب های فرقه ای و ایجاد دشمنی میان برادران مسلمان تا تخریب عزم و روحیه ی جوانان؛...

با این حال آمریکا نتوانسته بر اسلام فائق آید و نخواهد توانست و حتی بنا به فرموده ی امام خمینی(ره) «اسلام ابرقدرت ها را به خاک مذلت می نشاند، اسلام موانع بزرگ داخل و خارج محدوده ی خود را یکی پس از دیگری برطرف و سنگر های کلیدی جهان را فتح خواهد کرد». به شرط آن که برابر دشمن طبل سازش ننوازیم و به دنبال رابطه با آن نباشیم...

طلوع نزدیک است،به آینده امیدوار باشیم...
طبقه بندی: رهبر،  دشمن، 
برچسب ها: آمریکا،  

تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 | 12:37 ق.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
اساس مشکل در دنیای اسلام،آمریکاست.حضور مستکبرین و مستعمرین در دنیای اسلام،همیشه بیشترین و بزرگترین ضربه را به هویت اسلامی و مردمی ملت ها زده.از شرق دنیای اسلام بگیرید،از اندونزی و مالزی و هند ، تا برسید به آفریقا؛همه جا حضور مستعمران بوده است که ملت ها را ضعبف کرده ، خون آنها را گرفته ارادهایشان را تضعیف کرده.امروز آن مستکبر و مستعمر،آمریکاست؛بقیه در حاشیه اند.حضور آمریکا بزرگترین مشکل است.گفت:«وجودک ذنب لایقاس بها ذنب». از همه ی بدبختی های دنیای اسلام بزرگتر، امروز حضور آمریکاست؛این را باید علاج کرد.باید آمریکا را از عرصه دور کرد،او را تضعیف کرد.خوشبختانه ضعیف هم شده اند.آمریکای امروز ، آمریکای بیست سال قبل و سی سال قبل نیست.آمریکا امروز بشدت ضعیف شده است.این را باید نگه داشت.نباید نا امید بود.(بیانات رهبر)


طبقه بندی: دشمن،  رهبر، 
برچسب ها: آمریکا،  

تاریخ : سه شنبه 26 آذر 1392 | 11:46 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
http://roozedahom.com/wp-content/uploads/2011/11/6-723x1024.jpg
فضیل بن یسار از امام صادق (علیه السلام) نقل کرده که فرمود:


اصحاب قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مردانی هستند که ادعای شهادت دارند و تمنامیکنند که در راه خدا کشته گردند.

شعار آنان یالثارات الحسین(علیه السلام ) است.
یعنی ای خون خواهان حسین (علیه السلام)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
«ثار» در لغت به معنای خونخواهی است. [1] .
«یالثارات الحسین‏ علیه السلام» شعار یاران حضرت مهدی ‏علیه السلام است کـه به خونخواهی امام حسین‏ علیه السلام، هنگام قیام آن حضرت سر خواهـند داد. به این معنا کـه «کجایند قـاتلان حسـین‏ علیه الـسلام» [2] و یـا بـه این مـعنـا کـه «کـجـایـنـد خونخواهان حسین ‏علیه السلام».
امام صادق‏ علیه السلام در این باره فرمود:
«... وَهُمْ مِنْ خَشیَةِ اللَّهِ مُشْفِقُونَ یَدعُونَ بِالشَّهادَةِ وَیَتَمَنَّونَ اَنْ یُقتَلُوا فِی سَبیلِ اللّهِ شِعارُهُم یَا لَثاراتِ الحُسَینِ‏ علیه السلام اِذا سارُوا یَسیِرُ الرُّعبُ اَمَامَهُمْ مَسـِیرَةَ شَهرٍ» [3] ؛

«یاران مهدی... تنها ازخدا می‏ترسند و فـریاد «لا اله الاّ اللّه» آنـان بلنـد است و هـمواره در آرزوی شهادت وکشته شدن در راه خدایند. شعـار آنان «یـالـثارات الحسین» است. (بیایید به طلب خون حسین و یاران حسین ‏عـلیه السلام). به هـر سو که روی آورنـد، ترسِ از آنان، پیشاپیش در دل مردم افتد». [4] .
البـته در پـاره‏ای از روایات، از آن به عنوان شعار فرشتگانی که هنگام قیام برای یاری حضرت مهدی ‏علیه السلام حضور می‏ یابند، یاد شده است. [5] .

پی نوشت ها:
1- ر.ک : لسان العرب ، ج4، ص 97 ؛ کتاب العین ، ج4 ، ص 236

2- ر.ک : مجمع البحرین ، ج3 ، ص 235
3- مستدرک الوسایل ، ج 11 ، ص 114، ح 12565
4- ر.ک : بحار الانوار ، حج52، ص 308، باب 26
5- عیون الاخبار الرضا (ع) ، ج1، ص 299 ؛ صدوق ، الامانی ، ص 129

-----------------------------------------------------------------
دیشب از سوز دلم فهمیدم
بر حسینم چه گذشت
درد بی آبی و زخم نیزه ها از یک سو
بر دل او چه گذشت

تا که گفتند حسین دست و دلم لرزیدند

همه سال داغ دلم از این بود
من نمی فهمیدم

تا صدای
یالثارات الحسین آمد به گوش
خون این دیوانه دل آمد به جوش
همه سال خون دلم از این بود
من نمی فهمیدم

دل به انتقام خون تو خوش کرده ایم

دل به یادگارِ غایبت خوش کرده ایم
کی رسد موعد آمدنت؟
دل به دعای ِفرجی خوش کرده ایم

-------------------------------------------------------------
وای اگر دل نشود تنگ برایت ارباب
نکنم از جگر خسته صدایت ارباب
کشته اشک بیا چشم مرا دریا کن
هرچه دریاست بریزم به پایت ارباب
ای که هستند عوالم همه در گیر غمت
اهل بیتت سیه پوش برایت ارباب
توتوانی همه را عبد خداوند کنی
که تویی سرورو سالار هدایت ارباب
کربلا ارض بهشت است و تو سلطان بهشت
تو دعا کن بکش پر به هوایت ارباب
قرب درگاه خدا در گرو روضه توست
که مقرب شود عاشق ز ولا یت ارباب
گریه بر روضه تو روزی هر کس نشود
ناله و زمزمه محتاج دعایت ارباب
سیل باید رود از هر مژه در روضه تو
خون دل از چه نریزم برایت ارباب
اشک آن است که هر صبح و مصاح میریزم
جان فدایت که تویی خون خدایت ارباب
یالثارات الحسین(ع) که مهدی(عج) ز حرم میگوید
تازه آن روز شود روز ولایت ارباب

یا منتقم انتقمطبقه بندی: حضرت مهدی (عج)،  امام حسین (ع)، 
برچسب ها: یا لثارات الحسین،  

تاریخ : سه شنبه 26 آذر 1392 | 07:32 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات

محمد جواد ظریف سه‌شنبه گذشته (۱۲ آذر ۹۲/ ۳ دسامبر) در سخنرانی خود در دانشگاه تهران گفت: «غربی‌ها از چهار تا تانک و موشک ما نمی‌ترسند. از این مردم می‌ترسند. آیا شما فکر کرده‌اید که آمریکا که با یک بمبش می‌تواند تمام سیستم‌های نظامی ما را از کار بیندازد، از سیستم نظامی ما می‌ترسد؟»

http://www.598.ir/files/fa/news/1392/9/13/45677_804.jpg

سر لشکر جعفری:ظریف را یک دیپلمات مجرب می دانیم اما او در عرصه نظامی تجربه و تخصص ندارد که این حرف را زده است...اسرائیل منحوس چقدر بمب به لبنان فرستاد؛مگر حزب الله از بین رفت؟

نماینده مجلسی روز یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۵۰ در یک تذکر کتبی از "وادادگی" وزیر خارجه انتقاد کردند و نوشتند: «آقای ظریف که در سابقه زندگی خود حتی یک ساعت حضور در دفاع مقدس ندارد، نه شهیدی در کنار خود دیده، نه خون نه مجروحی نه تیر و نه ترکش دیده باید از این تجهیزات نظامی دشمن بترسد و آن را بزرگ پندارد«
طبقه بندی: دشمن، 
برچسب ها: ترس، ظریف،  

تاریخ : شنبه 23 آذر 1392 | 01:44 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات

 جان کری:در صورتی که ایران به حمایت خود از نظام سوریه و حزب‌الله ادامه دهد، تحریم‌ها کاهش نمی‌یابند!!!

امام خمینی(ره) :به یقین ،آنان مرزی جز عدول از همه ی هویت ها و ارزش های معنوی و الهیمان نمی شناسند. به گفته ی قرآن کریم ،هرگز دست از مقاتله و ستیز با شما بر نمی دارند،مگر اینکه شما را از دینتان برمی گردانند ما چه بخواهیم و چه نخواهیم صهیونیست ها و آمریکا و شوروی در تعقیبمان خواهد بود تا هویت دینی و شرافت مکتبی مان را لکه دار نمایند.

ایت الله خامنه ای:اگر قرار باشد دشمنان و مراکز قدرت ،زیاده خواهی کنند و سنگر به سنگر جلو بیایند و ماهم عقب نشینی کنیم این شیوه تسلیم به هیچ وجه درست نیست و اجازه چنین کاری هم داده نخواهد شد.
طبقه بندی: دشمن،  رهبر،  international، 
برچسب ها: جان کری،  

تاریخ : جمعه 22 آذر 1392 | 08:10 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic