حسین اردکانی، دکترای علم فیزیک و از شاگردان پروفسور حسابی در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: هر آنچه در شارع مقدس وجود دارد دارای مبنای علمی است به طوری که در اعمال حج آمده است که جهت حرکت برای طواف به سمت چپ و خلاف جهت عقربه های ساعت باشد یا اینکه اکثر مراجع تقلید می گویند که بهتر است در ناحیه در خانه خدا تا مقام ابراهیم طواف انجام شود.

وی افزود: تمام اینها از نظر علم فیزیک قابل اثبات است. در نیمکره شمالی که خانه خدا واقع شده است وقتی هر ذره یا جسمی خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخد 5 نیرو به آن وارد می شود که جمع این نیروها و انرژی ها به سمت داخل است. در بحث طواف هم همین است، ذرات در اینجا انسان ها هستند و مجموع این نیروها نیز به سمت مرکز که همان خانه خداست هدایت می شود.

این فیزیکدان ادامه داد: اگر در طواف، چرخش به سمت راست انجام می شد در علم فیزیک آمده است که گریز از مرکز رخ می داد و طبق قانون فیزیک ذرات که در اینجا انسان ها هستند به سمت بیرون پرتاب می شدند و نیروی آنها به سمت مرکز که همان خانه خداست هدایت نمی شد

.

اردکانی گفت: حالا اگر خانه خدا در نیمکره جنوبی واقع می شد حتماً در دین ما تأکید بر این می شد که باید در جهت عقربه‌های ساعت یعنی به سمت راست، طواف خانه خدا انجام شود.

وی درباره تأکید بر طواف بین در خانه خدا و مقام ابراهیم نیز اظهار داشت: هر جسم متحرکی که حرکت دورانی دارد اگر شعاع کم شود، سرعت آن به طور ناخودآگاه زیادتر می شود و تمایل و تمرکز آن به سمت داخل و مرکز بیشتر می شود به همین دلیل اکثر مراجع می گویند که در این فاصله طواف خانه خدا انجام شود چون با این تمرکز، صعود و عروج رخ می دهد.

این دکترای علم فیزیک معتقد است که همه چیز در دنیا بر اساس علم فیزیک قابل بررسی است اما علم انسان در این حد نیست که تمام آنها را دریافت کند.

 
طبقه بندی: اسلام،  اعجاز، 

تاریخ : یکشنبه 17 آذر 1392 | 10:48 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
کارت پستال به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) -سری اول
در واقعه کربلا دختر امام حسین (ع) رقیه (ع) سه سال داشت. امام حسین دختر سه ساله خود را خیلی دوست داشتند. رقیه کوچولو هم پدر را خیلی دوست داشت لحظه آخر که امام (ع) داشتند می رفتند به میدان جنگ رقیه (ع) را روی پای خود نشاندند و برسر و موی او دست کشیدند و او را برای آخرین بار بوسیدند و با او وداع کردند.

وقتی امام به شهادت رسیدند خاندان امام را به اسارت بردند، حضرت رقیه خیلی از دوری امام بی تاب بودند و گریه می کردند.

صدای گریه رقیه کوچولو به گوش یزیدیان رسید و آنها برای اینکه صدای رقیه (ع) را قطع کنند سر امام حسین (ع) را برایش بردند زمانی که حضرت رقیه سر مبارک امام را در آغوش گرفتند و بوسیدند در حالی که سر مبارک در آغوششان بود جان سپردند.

خدایا دشمنان امام را لعنت کن و یاد خواهرم رقیه را در دلم زنده نگه دار.
تاریخ : یکشنبه 17 آذر 1392 | 06:37 ب.ظ | نویسنده : بایرامی | نظرات
رعنا رحیم‌پور مجری شبکه بی بی سی فارسی با انتشار عکسی در فیس بوک که از یک واگن مترو شهر لندن از زنان محجبه گرفته تعجب و خشم خود را از رشد زنان محجبه سوال کرده است Has Islam taken over London?" آیا اسلام لندن را فتح کرده است؟‌" و نوشته است تنها زن بی‌حجاب آن واگن بوده!

نظرات دوستان و همفکران این مجری رسانه انگلیسی نیز که از کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی هستند در مورد این عکس نیز بسیار جالب و خواندنی است، دوستان این کارمند وطن فروش ملکه انگلیس با ابراز همدردی با وی نوشتند که در شهرهای مختلف اروپا و آمریکا نیز زنان مسلمان محجبه بسیاری را می‌بینند.

فردی از هلند نوشته است: "سوار یک تراموا در آمستردام بشین‌، به عین خواهید دید‌! شاید 80 درصد محجبه هستند‌! "

دوستان این مجری بی بی سی که در اسلام‌ستیزی هم‌فکر وی هستند از نابودی لندن و فراگیر شدن اسلام ابراز تاسف کرده‌اند!

بسیاری از کشورهای غربی با اعمال محدودیت‌های تحصیلی و اجتماعی بر زنان محجبه نتوانسته‌اند مانعی بر موج عظیم گرایش به اسلام و حجاب در کشور خود اعمال کنند.

منبع:www.webgardi2030.ir
برچسب ها: لندن،  

تاریخ : شنبه 16 آذر 1392 | 06:19 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
گیرم که تحریم ها را هم برداشتند
این سودجویان و محتکرین را
آن اقازاده ها و بانک ها را
و اختاپوس هاییکه چنبره زده اندبر بیت و المال و اقتصاد را چه چاره کنیم؟
آیا اینها هم با جفت جان کری نشستن وتلفنی با اوباما گفتگو کردن برطرف خواهند شد؟!طبقه بندی: دشمن، 

تاریخ : شنبه 16 آذر 1392 | 04:50 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات

17آیه ی طارق:

فَمَهِّلِ الْكَفِرِینَ أَمْهِلْهُمْ رُوَیْدَا

{پس کافران را مهلت ده و مدت اندکی آنان را در این حالی که هست واگذار}

خداوند درآیات قبل این آیه می فرماید که آنان همواره حیله می کنند و من (هم در برابرآنان)چاره و تدبیری می کنم.در تفاسیر آمده که منظور حیله ی آنان بر رسول خدا(ص) و حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) می باشد و پروردگار دو عالم آنان را تا ظهور قائم آل محمد (عج) مهلت داده است* و روزی خواهد رسید که دعای زیارت عاشورایمان مستجاب گردد آنجا که از خدای بزرگ می خواهیم تا در رکاب و همراه حضرت مهدی (عج) باشیم برای انتقام و خونخواهی امام حسین (ع).

وَاَكْرَمَنی اَنْ یَرزُقَنی طَلَبَ ثارِكَ مَعَ اِمامٍ مَنصُورٍ مِنْ اَهْلِ بَیْتِ مُحَمَّدٍ صَلی اللهُ عَلَیهِ وَ الِه (زیارت عاشورا)

*تفسیر قمی،ج 2، ص412
طبقه بندی: مقاله ها ی قرآنی،  امام حسین (ع)،  حضرت مهدی (عج)، 

تاریخ : جمعه 15 آذر 1392 | 10:02 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic