این روزها متأسفانه با وجود صبر ملت بزرگ و شهیدپرور ایران بر گستاخی یاوه‌گویان خارجی که ثمره لبخند دولتمردان است افزوده می‌شود و شاهد هتاکی و بی‌حرمتی عده‌ای از بازماندگان کودتای شکسته خورده سبز و ورشکستگان مشارکت به ارزش‌ها و مبانی اسلامی هستیم، کسانی که در فضای بی‌تدبیری دولت جدید گمان کرده‌اند با تغییر دولت می‌توانند افسار گسیخته هر چه بر دل سیاهشان هست بر زبان جاری کنند.

متأسفانه در روزهای گذشته یکی از بازماندگان فتنه 88 که در سایه بی‌تدبیری دولت جدید در برخورد با فتنه‌گران دوباره دچار توهم شده، در اظهاراتی سخیف به رهبر معظم انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران توهین‌های بی‌سابقه‌ای کرده است.

انگار تاریخ تکرار شده و عده‌ای شرایط را فراهم دیده‌اند تا با سوء استفاده از شرایط پیش آمده با  ارتباط نامشروع و غیر قانونی با نزدیکان به ورشکستگان مشارکت، عقده‌گشایی کنند و ارکان حکومت را با زبان تهدید و تهمت بی‌ادبانه و گستاخانه بلرزانند اما این فتنه را به لطف خدا و مردم بصیر ایران و دارالمؤمنین همدان همچون فتنه‌های گذشته برچیده و سران ابلهش را که ظاهرا خاطره 9 دی و شعارهای مردم را فراموش کرده‌اند به زباله‌دان تاریخ خواهیم انداخت.

اما عمارگونه اعلام می‌کنیم:

1-
آنچه در همایش فصلی اصلاح طلبان همدان با عنوان موانع تدبیر و امید ایراد شد، جای بس شرمندگی برای افراد موسوم به اصلاح‌طلب دارد که با اظهار اباطیلی از قبیل: هم خط دانستن جریان مشروطه، نهضت ملی، 15 خرداد، انقلاب اسلامی با فتنه 88 و... به عنوان مطالبه عمومی مردم؛ پوچ بودن افکارشان و در خط دشمن بودن را به صراحت بیان کردند.

2-
ادعای برگرداندن انقلاب بر مسیر اصلی خود در جنبش‌های اصلاحاتی تضادی آشکار با اقدامات هنجارشکنانه منتصبین در هشت ساله اصلاحات و نمایندگان مجلس ششم دارد که نمونه آن هجمه‌های فرهنگی و سیاسی از جمله تنش‌های سال 78 و حمایت آشکار از فتنه‌گران 88 و ده‌ها موارد آشکار به گواهی تاریخ است.

3-
نامیدن مجالس و مناصبی که با رویگردانی مردم از این احزاب منحله و افراطی شکل گرفته به عنوان مجالس فرمایشی دستچین حکومت و توهین به شورای نگهبان و ارکان حکومت اسلامی و دفاع بی‌منطق و بی‌ادبانه از هاشم آغاجری و فتنه‌گران 88 و هم‌خط نامیدن فتنه‌گران 88 به عنوان حامیان دولت اعتدال و... از سخنان پوچی بود که مصداق بستن چشم بر حقایق روشن‌تر از روز است.

4-
توطئه‌گران بدانند که ما تا آخرین قطره خونمان از رهبر عزیزمان و ولایت فقیه دفاع خواهیم کرد و هرگز نمی‌گذاریم که خواب آشفته فتنه‌گران برای آینده این کشور حتی اندکی به تعبیر نزدیک شود.

5-
توهین و تهدید بر تدبیر و مدیریت رهبری و مجلس خبرگان که بر زبان کرکس‌صفتان جاری شده، قلب فرزندان انقلاب را به درد آورده و موجب شد تا با هم صدایی اعلام کنیم همه گرگانی که در لباس میش مخفی شده‌اند و ذات پلیدشان را آشکار نکردند، شکست خوردگان همیشه تاریخند و هرگز مجالی برای بازگشت و شروع دوباره توطئه چینی علیه نظامی را که با خون هزاران شهید آبیاری شده نخواهند داشت.

6-
مدیران ارشد دولتی و استانی بدانند نمی‌توانند همدان را آزمایشگاه شروع دوره‌گردی‌های آشوبی اصلاحات کنند که در صورت بیدار نشدن و اقدامی خلاف این امر با اقدام انقلابی فرزندان روح‌الله روبه‌رو خواهند شد.

اما توصیه ما به جناب استاندار این است که هرچه سریع‌تر و قبل از آنکه هزینه گزاف این سیاسی‌کاری بدون تدبیر را بپردازند، نسبت به برکناری معاون سیاسی امنیتی و اعلام برائت از این مواضع توهین‌آمیز علیه مقدسات نظام اقدام کند تا مورد خشم و سیل خروشان ملت قرار نگیرد.
طبقه بندی: رهبر،  دشمن، 

تاریخ : دوشنبه 12 اسفند 1392 | 01:56 ق.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات

 

بسم الله الرحمن الرحیم

{در حقیقت ، پیش از این (نیز) در صدد فتنه جویی برآمدند و کار ها را بر تو وارونه ساختند ، تا حق آمد و امر خدا آشکار شد ، در حالی که آنان ناخشنود بودند.}آیه ی 48 سوره ی مبارکه توبه

با روی کار آمدن دولت اعتدال عده ای تندرو و افراطی در صدد فتنه جویی و آشوب و تشنج جامه برآمدند انگار خاطره ی واقعه پرشکوه 9 دی و حضور میلیونی و بی شائبه ی ملت عزیز ایران را یادشان رفته است که به مصداق سیلی و تودهنی ای به افراطی های فتنه گر بود که آن ها را در زباله دان تاریخ قرار داد.آقای روحانی همان طور که گفته بودند همه ی تلاششان را می کنند تا افراطیون را به انزوا برانند الآن باید به گقته خود جامه ی عمل بپوشانند و برخورد جدی و قاطعی با افراطیونی داشته باشند که خیال کردند با تغییر دولت ، باور های اسلامی و آرمان های شهیدان تغییر کرده است و سعی در آشفته کردن فضای کشور و ایجاد ناامنی و انحراف در افکار عمومی را دارند.

یکی از این افراطی های تندرو سعید مرتضوی فقیه ،  از اعضای آشوب طلب دفتر تحکیم وحدت در دهه ی 70 است که در انتخابات سال 88 در ستاد اصلی مهدی کروبی حضور داشته و اکنون بعد از گذشت چند ماه از شروع کار دولت یازدهم در همایش فصلی اصلاح طلبان همدان ، اتهامات ناروایی به نظام و رهبری نسبت داده و مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان و شورای نگهبان را به شدت تخریب کرده است.لازم به ذکر است چنین مراسمی با مجوز معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان برگزار گردیده.اصلاح طلبان خوبست که در مقابل این گونه افراد موضع بگیرند و مرز خود را با فتنه گران مشخص کنند.

مسئولان باید بدانند که افراد بی ترمز ، افراطی ، حامی بی قانونی ، کوردل و مغرض منتقدان توافق نامه ژنو نیستند بلکه همان هایی هستند که سعی در فتنه و تشنج و تخدی از ارزش های اسلامی دارند. در صورت عدم برخورد با این افراد و کسانی که اجازه ی تشکیل چنین مراسمی را دادند همفکران و شریکان افراطیون معین می شود.

در طی چندین سال زیر پرچم اسلام و در مسیر ولایت فقیه خون های زیادی را نثار کرده ایم و کشور مقتدری با چهره ی مقاومت در برابر ظالمان و مستکبران و امید و الگوی کشور های مسلمان نشین دنیا شده ایم.اجازه نخواهیم داد تا عده ای با یاوه گویی و افراطی گری این چهره را از ایران بزدایند.

مقام معظم رهبری همواره توطئه های داخلی و خارجی را برهم زده است بنابراین مبرهن است که دشمنان اسلام ، مخالف ایشان هستند ولی مردم بیدار و بصیر ایران در مقابل دشمنان ولی فقیه تا پای جان ایستاده اند.وهمیشه به این فرموده امام خمینی (ره) واقف اند که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

 

 

 

 
طبقه بندی: رهبر،  دشمن، 

تاریخ : دوشنبه 12 اسفند 1392 | 01:46 ق.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات