تبلیغات
۞ یا لثارات الحسین ۞ - معبد فاطیما
در این ایام که بانوی دوعالم حضرت فاطمه(س)داغدار غم جانگداز پدرگرامی شان اند قصد داریم گوشه ای از کرامات حضرت را نقل کنیم؛شاید این نقل با مواردی که تا به حال شنیده یا خوانده اید متفاوت باشد.
این بار میخواهیم از حضرت بنویسیم،اما نه از حضورشان در میان مسلمانان بلکه از کرامت و بزرگواری آن حضرت در دنیای مسیحیان!!!
موضوع مربوط میشود به واقعه ای که سال ها پیش در اروپا،در کشور پرتغال،ودر یک جامعه ی مسیحی رخ داد.
قصه از آنجا شروع میشودکه 3تن از کودکان یکی از دهکده های مسیحی نشین پرتغال برای چرا و مراقبت از دامهایشان به حوالی دهکده رفته بودند که ناگهان با واقعه ی عجیبی روبرو میشوندآنان نور عظیمی را در آسمان می بینند وبعد تصویر بانویی را مشاهده میکنند که خود را بانوی تسبیح می نامد.این واقعه طی6ماه و تقریبا هر ماه یکبار تکرار می شود،در ششمین و آخرین بار حدود70000نفر برای رویت این واقعه حاضر میشوند.
که طی آن افراد شاهد تغییراتی در آسمان و شکل خورشید می شوند که ازآن واقعه با نام معجزه یاد میکنند.
در آخرین دیدار یکی از دخترکان(از شاهدان اولین دیدارها)از بانو میپرسد:شما از من چه می خواهید؟بانو در پاسخ می گوید:من می خواهم شما یک کلیسای کوچک به یاد بود من اینجا بسازید ،من بانوی تسبیح هستم،هر روز با تسبیح به دعا خواندن ادامه دهید.
پس از وقوع چنین وقایعی این دهکده به نام فاطیما نامگذاری می شود و عبادت گاه بزرگی در آن بنا میگردد که مردم با احترام خاصی به آن مکان وارد می شوند.
از دلایلی که می توان این واقعه را به حضرت فاطمه نسبت داد نام آن بانو(فاطیما)وهم چنین تعبیری که برای خود با عنوان بانوی تسبیح به کار می برد است ،زیرا بانوی تسبیح برای مسیحیان واژه ی چندان آشنایی نیست اما مسلمانان خوب میدانند بانوی تسبیح کیست!


تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1392 | 03:34 ب.ظ | نویسنده : یالثارات الحسین | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.